Biuro Usług Księgowych
Plus Sp. z o.o.

licencjonowane biuro księgowe

Na rynku od ponad 20 lat !

Nadzór merytoryczny sprawuje Jacek Zimny BIEGŁY REWIDENT wpis nr 9756/2002 ; BIEGŁY SĄDOWY d/s Rachunkowości, Księgowości, Podatków

Cennik usług biura księgowego

Sposób rozliczenia wynagrodzenia za nasze usługi jest zawsze indywidualnie ustalany z Klientem. Wynagrodzenie może być rozliczane ryczałtowo bądź też zadaniowo, z uwzględnieniem ilości dokumentów i nakładu pracy. Ostateczna cena obsługi zostaje określona po szczegółowym określeniu zakresu usług oraz po analizie oczekiwań Klienta.

Przykładowe wynagrodzenie, obejmujące podstawowy zakres proponowanej obsługi określamy na poziomie:

 

 • 25 zł netto + VAT miesięcznie od osoby w zakresie rozliczeń zatrudnionych pracowników (powyżej 9 pracowników)
 • 122 zł netto + VAT miesięcznie w zakresie rozliczeń KPiR i ewidencji przychodów (dotyczy księgowania w ilości do 10 dokumentów)
 • 590 zł netto + VAT miesięcznie w zakresie prowadzenia Ksiąg Handlowych (dotyczy księgowania w ilości do 30 dokumentów)
 • 100 zł netto + VAT za sporządzanie deklaracji z tytułu korzystania ze środowiska (jeśli nie jest w ryczałcie)
 • 40 zł netto + VAT za sporządzanie deklaracji PFRON. (jeśli nie jest w ryczałcie)

 

Aktualne promocje

 • Internetowi płacą mniej !

  25 % rabatu ! - na usługi biura rachunkowego przez pierwsze 3 miesiące dla wszystkich nowych Klientów którzy znaleźli naszą ofertę w internecie, powołają się na nią podając jej nazwę i zdecydują się z nami wsółpracować.

  Aby skorzystać z promocji wystarczy, że wspomną Państwo o tym podając jej nazwę - "internetowi płacą mniej"

 • Polecasz - zyskujesz !

  75% rabatu przez 2 miesiące ! - Klienci biura księgowego "Plus" w zamian za polecenie nas znajomemu, który skorzysta z naszych usług rachunkowych, otrzymają rabat w wysokości 75% wartości usługi nowego Klienta z którego będą mogli skorzystać przez dwa miesiące aby obniżyć rachunek za swoje usługi. Rabat można wykorzystać w dwóch dowolnych miesiącach w okresie 6 miesięcy od daty rozpoczęcia współpracy z nowym Klientem.

  Aby skorzystać z promocji wystarczy, że wspomną Państwo o tym podając jej nazwę - "polecasz - zyskujesz" oraz przekażą dane polecanej firmy.

 • Z nami zawsze taniej !

  50% rabatu przez 3 miesiące ! - Dla wszystkich którzy korzystają z usług innego biura rachunkowego i zdecydują się na przejście do nas otzymają rabat w wysokości 50% na usługę w okresie pierwszych trzech miesięcy współpracy z nami.

  Aby skorzystać z promocji wystarczy, że wspomną Państwo o tym podając jej nazwę - "z nami zawsze taniej !" oraz wykażą się fakturą za usługi księgowe z dotychczasowego biura rachunkowego.

Zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy.

 

 

Podane wartości należy traktować jako orientacyjne. Dokładne określenie wynagrodzenia Zleceniobiorcy następuje po spotkaniu z Klientem i dogłębnej analizie firmy i oczekiwań Klienta. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego i służy jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów współpracy.