Biuro Usług Księgowych
Plus Sp. z o.o.

licencjonowane biuro księgowe

Na rynku od ponad 20 lat !

Nadzór merytoryczny sprawuje Jacek Zimny BIEGŁY REWIDENT wpis nr 9756/2002 ; BIEGŁY SĄDOWY d/s Rachunkowości, Księgowości, Podatków

Sami o sobie

Biuro rachunkowe "Plus" jest średniej wielkości firmą zlokalizowaną na terenie Sosnowca. Historia firmy sięga roku 1993 w którym jej założyciel - Pan Jacek Zimny rozpoczął działalność gospodarczą związaną z księgowością i rachunkowością otwierając biuro księgowe w Sosnowcu. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija zwiększając zatrudnienie oraz wprowadzając nowe usługi. Stabilna pozycja firmy pozwoliła w 2012 roku na zmianę jej formy prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Kadra pracownicza to zespół ambitnych osób z wieloletnim doświadczeniem, nie zapominamy o samorozwoju, stale podnosząc kwalifikacje po przez udział w szkoleniach, kursach oraz uzupełniając wiedzę dzięki publikacją i literaturze branżowej. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług współpracujemy z doradcami podatkowymi i radcami prawnymi. Nasze usługi cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami oraz elastycznością która pozwala dopasować je do potrzeb konkretnego klienta. Cieszymy się dużym zaufaniem ze strony naszych klientów co jest wynikiem ciężkiej i wytrwałej pracy. Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonywania zadań, a także umiejętność wyszukiwania nowatorskich rozwiązań.

Zajmujemy się kompleksową obsługą małych i średnich podmiotów począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczych po większe spółki kapitałowe. Doświadczeni księgowi poprowadzą za Ciebie księgi handlowe, przygotują sprawozdania finansowe, wszystko to zgodnie z ustawą o rachunkowości i międzynarodowymi standardami rachunkowymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Rekomendacje, referencje

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

Zaświadczenia, certyfikaty